Video

V dnešní moderní době hraje video stále významější roli. Ze všech informačních prostředků má nejvyšší efektivitu, protože v jediném okamžiku spojuje obraz se zvukem a umožňuje pracovat s časem a pohybem.

Realizujeme nejrůznější zakázky, od krátkých videoprezentací až po dlouhé záznamy z akcí nebo přednášek. Pro každého zákazníka vždy nalezneme řešení podle jeho představ.
Máme k dispozici vlastní studio s klíčovacím pozadím, které umožňuje kreativní práci s pozadím a také čtecí zařízení pro komfortní čtení textu.

Vznik každého videa lze v podstatě rozdělit do tří hlavních fází.

Ve fázi preprodukce je dohodnut přesný koncept videa, náklady a harmonogram. Následně profesionální scénárista napíše scénář.
Při produkci (natáčení) se využívají kamery se záznamem ve fullHD a bezdrátové mikroporty, což zaručuje jak vysokou kvalitu obrazu a naprosto čistý a srozumitelný zvuk.
Následuje postprodukční zpracování pořízeného materiálu, doplnění o případné texty, hudbu, mluvený voiceover a grafiku. Výsledné video se nejčastěji šíří po internetu, ale lze využít i tradiční fyzická média.

Více o zvuku ve videu se dočtete zde.